Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (249 komentářů)

spolecnik, (07. 06. 2013 08:10) Reagovat
všude vám řeknou jen co nesmíte , ale jak uvařit při této nemoci to nikdo neporadí jestli máte nějaké recepty tak prosím pošlete
Jitka, (10. 06. 2013 09:44) Reagovat
[quote name="Jana"]Dobry den muj pritel ma atkinsovou dietu už 6 let,tak že ji stale maso k obedu kg maso k večeři,bojim se o to aby nedostal dnu,ale rozmluvit mu dietu nejde,ptž nechce byt zase obezni a pribrat zpatecni vahu 80 kg.Poradite mi prosim,jakou jinaci dietu lze používat,ktera by sla třeba do uvahy..Děkuji předem Jana[/quote]Říká se, že nejlepší dietou je zdravý životní styl. Prostě jíst vyváženě v menších dávkách, hodně ovoce, zeleniny, dostatečné množství tekutin, pohyb...Nevím o žádném zdravém jedinci, který by tohle dodržoval a přibíral.
Pepa, (12. 06. 2013 13:40) Reagovat
[quote name="Jirka"]Je lepší, když se člověk naučí dietu striktně dodržovat. Já třeba se o to snažím, protože chci udělat maximum pro podpoření svého zdraví.[/quote]Já to také dodržuju. Nestojím o žádné zdravotní komplikace. Za to mě prohřešky v dietě nestojí.
Gábina, (17. 06. 2013 13:48) Reagovat
[quote name="Martina"]S každou nemocí chce bojovat, i když člověka to někdy stojí hodně přemáhání.:([/quote]To si říkám také, ale někdy prostě padnu do apatie, když nic nezabírá, ale pak se zase vzchopím. Člověku nic jiného stejně nezbyde.
Alice, (01. 07. 2013 06:00) Reagovat
[quote name="Jindra"]Pivo jen plzeňský.Léčit to nelze, prodejci bylinných produktů a produktů tzv doplňků stravy si z debatních fór na tema dna dělají reklamní nástěnku.Atace dny předchází zvýšená zátěž) fyzická či psychická, lhostejno. Užívání Allopurinolu - Milurit moc nezabírá, to má ty koncentrace kys moč. udržovat nízko v bezzáchvatovém období.Na záchvat se mě osvědčil Diclofenac (volně prodejný). Bolest rychle mizí, ale hezkoi noc s ledováním packy si stejně protrpíte.Když si budeš pročítat seznam co nesmíš jíst, zůstane ti dost malý seznam toho co smíš. Nebral bych to tak striktně, když vím, že makrela má šíleně purinů, nebudu si ji dávat k večeři obden. Závislost mezi příjmem purinů v potravě a zvýšenou hladinou kyseliny močové v krvy je stejně nejednoznačná jako u cholesterolu.[/quote]Také si myslím, že bylinné přípravky na dnu ve skutečnosti nemají šanci zabírat.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dna nemoc.cz
Kontakty