Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (249 komentářů)

nikina, (11. 02. 2012 14:39) Reagovat
Dobrý den,jako Vám všem mně byla diagnostikována dna. Ráda uvítám jakékoliv zkušenosti. Je toho zde hodně napsáno tak snad se v tom zorientuji, ale přesto děkuji za rady.
Mirek, (24. 02. 2012 10:02) Reagovat
Taky jsem si už své vytrpěl s tou potvorou,ale dal jsem ji co proto.Více než rok jsem se léči těmi mesmylsnými chemickými léky,které zanechávají následky nejen na játrech,ale i na ledvinách a tak nás páni na ministerstvu pomali připravují o živoz.Ano je to tak. Tak hojně předepisované nepomáhjí léčit,ale jen nemoc udržují.Je včak ve světě již známý lék,který se u nás nedá sehnat.Já jsem se však této bestiezbavil pitím čaje z Vřesu a kočičího drápu.Před požíváním těchto čajů jsem měl stále moc vysokou hladiny kyseliny močové a bolely mě snad všechny klouby a asi po měsíci užívání mě nic nebolí a kyselina je v normálu.Přeji všem,aby se uzdravili a pánům doktorům poděkovali za udržování nemoci a případným následkům po užívání předepsaných léků.Čaj budu pít nadále ,ale jen pro jeho dobré ů účinky na oeganismus.Přečtěte si více o bilinách a pak vše vyskoušejte.příroda je léčí!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Jana, (08. 03. 2012 16:33) Reagovat
Dobry den muj pritel ma atkinsovou dietu už 6 let,tak že ji stale maso k obedu kg maso k večeři,bojim se o to aby nedostal dnu,ale rozmluvit mu dietu nejde,ptž nechce byt zase obezni a pribrat zpatecni vahu 80 kg.Poradite mi prosim,jakou jinaci dietu lze používat,ktera by sla třeba do uvahy..Děkuji předem Jana
kacik.halik, (20. 03. 2012 21:34) Reagovat
dobrý den.čekam na krevni vysledky jestli mam dnu.od soboty mam oteklý kloub palce levé ruky a ukrutné bolesti pravděpodobně dnový zachvat.chtěla jsem se zeptat pokud je to opravdu dna a nasadi se leky za jakou dobu se mi funkce palce vrati k normalu.jsem zatim na neschopence.děkuji za odpověd.
Delacroix, (06. 04. 2012 13:08) Reagovat
Jestli je to, jak snad správně čtu, určitá forma artritidy s občasnými silnými záněty, tak by na to mohlo pomoct nasadit Wobenzym ne? Schválně jsem si dohledal informace o enzymoterapii a artritidě, sice tam přímo nemluví o pakostnici, ale s těmi záněty by to mohlo dost pomoct, ne? http://www.wobenzym.cz/Artroza-revmatoidni-artritida-Zanet-kloubu.aspx :-|
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dna nemoc.cz
Kontakty