Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (249 komentářů)

Verča, (06. 03. 2013 18:44) Reagovat
Dobrý den. Dnes ráno mi z ničehonic otekl palec na noze. Nejsem si vědoma jeho poranění a vzhledem k tomu, že dnou trpí můj otec, okamžitě mi přišlo na mysl toto onemocnění. Jenže... Je mi sotva 20 let a rozhodně si nemyslím, že bych v současné době jedla nějak extra nezdravě. Bohužel jsem na intru a jídlo je zde opravdu hrozné. K dispozici tu mám pouze mikrovlnou troubu a varnou koncici, takže vlastní vaření taky nepřichází k úvahu. Takže se občas nějáké té polívce z pytlíku nevyhnu. Jak pravděpodobné je, že mám DNU?? Předem děkuji za odpověď.
Emilie, (18. 04. 2013 06:13) Reagovat
[quote name="Terezia"]Také se postupně zorientovávám. Dřív jsem nevěděla od dna téměř nic, ale napůjčovala jsem si mnoho publikací a právě i s těmi jídelníčky, tak už jsem zase o něco moudřejší.[/quote]Dnu objevili manželovi, takže zkoumám jeho jídelníček a přemýšlím jak a co mu budu vařit. Zpočátku to bude asi hodně náročné.
Nela, (26. 04. 2013 05:13) Reagovat
[quote name="Jitka"]Já si nemyslím, že přímo stres by způsoboval pálení nohou, ale možná nějaká neurotická porucha.Vím, že u nadměrných úzkostí mohou i lehce brnět ruce či hlava, takže věřím, že u toho by mohly i pálit končetiny.[/quote]Když jsme u toho pálení nohou, mám pocit, že se tyhle potíže objevují u cukrovky. Babička ji měla a často si na pálení nohou stěžovala.
Ladislav, (10. 05. 2013 07:14) Reagovat
Kolegové a kolegyně v nemoci .3x po sobě u mne záchvat dny .Příčina -smažený květák -i jinak upravený. 100% zjištěno. Potom jezte zeleninu...
Jarin, (14. 05. 2013 05:40) Reagovat
Tak už jsem také mezi vámi s touhle diagnostikou. Lékař mi zakázal vše, co mám rád a ani napít se nemůžu. Ne že bych byl nějaký alkoholik, ale někdy jsem si s klukama rád zašel.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dna nemoc.cz
Kontakty